Ürünarabul Kurumsal

Hakkımızda Gizlilik & Güvenlik Hizmet Şartları İletişim Bilgileri
Hakkımızda
Tanım :
Ürünarabul Ülkemizde E-Ticaret siteleri aracılığı ile ürün ve hizmet satan ve online satış yapmasa dahi, ticari amaç ile web sitesi üzerinden ürün ve hizmetlerini sergileyen kişi ve kurumların dahil olduğu bir arama motorudur.
Ürünarabul da sadece ürün ve hizmet sergileyen siteler listelenmektedir. Kendi adına sitesi olmayan hiçbir kurum veya kişinin ürünleri bağımsız olarak listelenmemektedir.

Amaç ve Hedef :
Günümüzde var olan bilindik arama motorları üzerinden her hangi bir ürün veya hizmet arandığında, aranan ürün ve hizmetten daha çok, gereksiz pek çok sonucun listelenmesi, 46 milyon aktif internet kullanıcısı, 71 milyon mobil bağlantılı abonesi olan ve bu sayının %65,5 inin ürün ve hizmet hakkında bilgi araması yaptığı ülkemizde, aranan ürün ve hizmet konusunda hedefe direkt ulaşılmasının önüne geçmektedir. Ürünarabul bu sonuçtan yola çıkarak, gereksiz bilgi kirliliğinin önüne geçmeyi amaç edinmiş, aranan ürün ve hizmetler dışında farklı bir sonuç getirmeden, ziyaretçilerinin aradığı ürün ve hizmetleri satan ve sergileyen E-Ticaret ve web sitelerine ulaşmalarını sağlamıştır.
Hizmetimiz, ülkemizdeki tüm yaş guruplarındaki internet kullanıcılarına hitap etmektedir. Bu bağlamda çocuklarımızın ve gençlerimizin manevi ve ahlaki açıdan olumsuz etkilenebileceği içeriklerde ürün ve hizmet satan veya sergileyen hiçbir E-Ticaret ve/veya web sitesi Ürünarabul da asla listelenmemektedir ve hiçbir zaman listelenmeyecektir.

Uyarı :
Değerli ziyaretçilerimizin, aramış oldukları ürün veya hizmetin sergilendiği E-Ticaret ve/veya web sitesine yönlendiği andan itibaren, alış ve satışla ilgili tüm hukuki sorumluluk, site sahibi kişi ve kuruma aittir. İçerik sağlayıcı site sahibi kişi veya kurum, satışını gerçekleştirdiği ürün veya hizmete ilişkin müşterisine düzenlenecek fatura, sevk irsaliyesi ve sipariş edilen ürünün sevki, içeriği ile ilgili tek sorumlu muhataptır. Ürünarabul bu ticarette kesinlikle taraf değildir. Dolayısı ile herhangi bir taahhüdü ve sorumluluğu yoktur. E-Ticaret ve/veya web sitesi sahibi kişi veya kurumun kendi sitesinden alışveriş yapan müşterilerine fatura, sevk irsaliyesi düzenlememesi, sipariş edilen ürünün sevk edilmemesi ve bunun sonucunda uygulanabilecek cezai müeyyidelerden Ürünarabul kesinlikle sorumlu değildir. E-Ticaret ve/veya web sitesi sahibi kişi veya kurum, satılan mal ve/veya hizmete ilişkin olarak 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik ve diğer tüm mevzuat uyarınca tek sorumludur.