Ürünarabul Kurumsal

Hakkımızda Gizlilik & Güvenlik Hizmet Şartları İletişim Bilgileri
Gizlilik & Güvenlik
Ürünarabul ziyaretçilerinden ve içerik sağlayıcılarından elde etmiş olduğu tüm bilgileri yasal makamların emir ve talepleri olmadığı sürece, içerik sağlayıcıları, ikinci kişi ve kurumlar ile kesinlikle paylaşmaz ve topladığı tüm bilgileri korur ve bunu taahhüt eder.

Ürünarabul, arama yapan ziyaretçilerin kullandığı cihazlara ait benzersiz kimlik tanıtıcılarını toplar. Reklam veren içerik sağlayıcıların, reklamlarının kötüye kullanımının engellenmesi zorunludur. Benzersiz kimlik tanıtıcılarınız bu sebeple toplanır.

Ürünarabul ziyaretçilerinin geldikleri IP verilerini toplar ancak bu IP verilerini içerik sağlayıcıları veya yasal makamların emir ve talepleri olmadığı sürece ikinci Kişi ve kurumlar ile kesinlikle paylaşmaz. Topladığı tüm bilgileri korur ve bunu taahhüt eder.

IP verileri, içerik sağlayıcıların kendi sitelerindeki istatistiklerinde, Ürünarabul üzerinden sağladığı ziyaretçi sayılarını görebilmeleri amacı ile alınır ancak IP detayları içerik sağlayıcı kişi ve kurumlarla paylaşılmaz. Paylaşılan sadece giriş sayısıdır.

Ürünarabul da listelenen ürünlerin sahibi olan içerik sağlayıcılara ait olan ve kayıt olunur iken verilen tüm kişisel ve kurumsal bilgiler yasal makamların emir ve talepleri olmadığı sürece ikinci kişi ve kurumlar ile kesinlikle paylaşılmaz ve kaydedilen tüm bu bilgiler korunur. Ürünarabul bu korumayı sözleşme ile ayrıca taahhüt eder.

Ürünarabul`a ait tüm alt yapı, yazılım kodlaması ve veri tabanına ait yazılımlar Bahacan Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.`ne aittir ve hiç bir şekilde ikinci şahıs veya kurumlar bu verilerin hiç bir bölümünü kopyalayamaz, değiştiremez, dağıtamaz, satamaz veya kiralayamaz ve tersine mühendislik yapamaz, kaynak kodlarını çıkarma girişiminde bulunamaz. Bu girişimlerde bulunulduğunun tespiti halinde yasaların gerektirdiği tüm yaptırımlar uygulanır.